XXL modely

Tato kategorie představuje největší modely, které jsou firmou Calafant v současné době vyráběny. Jedná se o hrad, robota a dům, které svými rozměry poskytují dětem nové možnosti vyžití a aktivního hraní si oproti nabízeným menším modelům. Vzhledem k rozměrům jednotlivých modelů jsou ideální pomůckou do školek, škol, mateřských center, ale určitě najdou své místo i v domácnostech s dětmi, v letních měsících na zahradách či dětských táborech.

Modely jsou vyrobené z bílého kartonu a skládají se bez použití lepidla či nůžek.

Barvy a dekorační materiály nejsou součástí balení.

Výrobky jsou vhodné pro děti od 3 let.

CALACASTLE - Hrad

Kód: C 5000X
Rozměry: 105 x 105 x 125 cm při složení hradu do tvaru čtverce
Materiál: bílý karton bez potisku
Příslušenství: bez barev a dekoračních materiálů
Cena: »e-shop

Propracovaný model hradu s velkou variabilitou sestavení do různých tvarů, který nabízí dětem mnoho možností ke hraní. Hrad lze vymalovat zvnějšku i zevnitř a jeho čtyři veže mohou sloužit jako skrýše na tajné dětské poklady. Vybarvení a zdobení hradu je jen na vaší fantazii.

CALABOT - Robot

Kód: C 6000X
Rozměry: 86 x 44 x 105 cm
Materiál: bílý karton bez potisku
Příslušenství: bez barev a dekoračních materiálů
Cena: » e-shop

Složení tohoto velkého robotu je již opravdovým projektem. Kromě barev a tradičních dekoračních materiálů lze ke zdobení využít například stará a vyřazená technická zařízení, která doma objevíte, CD media, staré digitální hodiny apod. Zda z modelu vznikne mile, nebezpečně, cool či futuristicky vyhlížející robot záleží jen na vaší fantazii.

CALACASA - Dům

Kód: C 8000X
Rozměry: 91 x 79 x 97 cm
Materiál: bílý karton bez potisku
Příslušenství: bez barev a dekoračních materiálů
Cena: » e-shop

Tento model domečku je velmi robusní díky speciální střešní konstrukci, oboustranným stěnám a čtyř rohovým sloupkům. Ve střeše jsou k dispozici otvory pro uchopení a snadné přenášení domečku. Děti si mohou vytvořit útulný domov pro své panenky, plyšová zvířátka, dinosaury, mít uvnitř svůj svět plný fantazie.


zpět nahoru