Filozofie MAKEDO

Makedo makes Lego look positively limiting...MAKEDO strčí LEGO do kapsy

Spojovací prvky MAKEDO jsou celosvětově oceňovaný program
pro děti i dospělé, který proubouzí kreativitu a učí nás hrát si ekologicky.


Možnosti, jak používat tento spojovací systém, jsou omezeny jen naší představivostí a materiálem, který máme k dispozici. Kartonové krabice, obaly od čajů, plastové lahve, obaly od vajíček, kelímky od jogurtů, zbytky látek...a lze tvořit cokoliv, kam nás fantazie pustí.

Makedo zábavnou formou rozvíjí kreativitu a fantazii dětí i dospělých, kteří se při hře s dětmi také zaručeně pobaví. Makedo zároveň nenásilnou formou podporuje ekologické myšlení.

Spojovací prvky MAKEDO jsou určené pro dospělé a děti od 5-ti let a dodržuje standardy pro děti od 3 let.

Jak MAKEDO funguje?

Spojka
Jednoduše lze protáhnout dírkou a spojit. Spojka se snadným pohybem - stlačením - opět otevře a je možné ji používat znovu a znovu. Vyrobeno z recyklovaného plastu.


Pant
Pomocí pantu lze vytvořit dveře, okna, křídla, uši, zkrátka cokoli, co vyžaduje pohyb. Pant ale můžete také zaaretovat (uzamknout v různých úhlech), aby zůstal nehybný, a spojovat tak třeba dvě kartonové desky vedle sebe. Vyrobeno z recyklovaného plastu.


Pilka a děrovačka
Bezpečná pilka s děrovačkou dokáže rozříznout karton a připravit dírku pro spojku. Práci s pilkou a děrovačkou zvládnou i menší děti. Vyrobeno z recyklovaného plastu.

Ocenění

MAKEDO si získává srdce dospělých i dětí na celém světě, o čemž svědčí i jeho sbírka cen
a mediálních ohlasů.